Kampblog GB25: dag 5

door

in

We hebben opnieuw een fantastische dag op kamp beleefd! De zon was van de partij en dat zorgde voor extra enthousiasme bij alle afdelingen.

Het hoogtepunt van de dag was het geweldige massaspel waar alle tafels samenkwamen voor een sportieve namiddag.

De Sloebers gingen vandaag op sterrenjacht! Door het uitvoeren van allerlei kleine opdrachtjes, verzamelden ze sterren als echte kampioenen!

De Speelclub begon de dag met een knallend ballonnenspel waarbij ze zoveel mogelijk ballonnen moesten verzamelen. Daarna werd er goed geholpen met het opruimen, want papiertjes rapen hoort er ook bij…

Bij de Rakwi’s stond creativiteit op de planning tijdens het Van Gogh-spel. Ze hadden ook een vergadering waarin de plannen voor hun grote rakwidag van morgen werden gesmeed.

De Tito’s startten de dag met een stevige portie actie tijdens het Hunger Games-spel waarbij ze hun ballonnen moesten beschermen. ’s Avonds werd het vuur letterlijk aangestoken tijdens een vlammend vuurspel.

De Keti’s werkten aan de groepssfeer met een stevige teambuilding. Ze droegen elkaar geblinddoekt op balken en hielden onze spiksplinternieuwe gigantische bal hoog. 

De Aspi’s voltooiden hun shelter en maakten het kampterrein proper, de wc kreeg ook een poetsbeurt! Na het uitdagende gokspel in de avond hebben ze zich rond hun kampvuurtje geplaatst. 

De themafiguren kwamen vandaag langs om via een mysterieuze watertest te onthullen wie de verrader is en de farao en zijn vrouw vervloekt heeft. Nu blijkt Osiris, de broer en rechterhand van farao Kaa, de slechterik te zijn. Dat gaat nog spannend worden!

In de avond werd fameuze DL-spel gespeeld door de keti’s, aspi’s en de leiding, georganiseerd door de geweldige oud-leiding die ons graag een bezoekje kwam brengen.